Zakres obowiązków :

- przygotowanie ofert i wycen

- planowanie, opracowywanie i wdrażanie procesów technologicznych

- wykonywanie dokumentacji technicznej i produkcyjnej

- dbałość o jakość produkowanych wyrobów

- współpraca z działem handlowym i produkcyjnym

Wymagania :

-  wykształcenie mimimum średnie techniczne

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- znajomość programu Autocad

- znajomość programu MB-cad

- znajomość pakietu Office

- umiejętność czytania rysunków technicznych

- prawo jazdy kat.B

- odpowiedzialność, dyspozycyjność, kreatywność

- umiejętność pracy w zespole i samodzielnie oraz pod presją czasu

 - zaangażowanie i odpowiedzialność

Oferujemy :

- umowę o pracę

- atrakcyjne warunki zatrudnienia w rozwijającej się firmie

- narzędzia do efektywnej pracy

Prosimy o dopisanie w cv :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie archiwizowanie moich danych osobowych przez Firma Rolety Krajewski celu realizacji obecnego i ewentualnych przyszłych procesów rekrutacji i selekcji( zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz.U nr.133 poz.883 z późn.zmianami)